Materiale: Light Weight Reco
Super dejlig letvægtsjakke i et let polyamid materiale og med polyesterfyld på bryst, ryg og skuldre. Perfekt til for-/efteråret og kølige aftener i forteltet.
Jakken er en hybrid mellem en trøje og en jakke, ærmer, hals og sidestykker er i et glat og strækbart strik, mens brystet er som en let dynejakke.
Stuart lukkes med lynlås med beskyttelsesstof i toppen, så den ikke kradser på hagen. I bunden af jakken er der løbebånd, som kan strammes ind, så det ikke blæser ind. Den har også to sidelommer, der kan lukkes med lynlås. De er gode store så du kan varme hænderne i eller du kan opbevare din telefon og pengepung i lommen.
Fragt: GRATIS fragt til dansk GLS pakkeshop ved køb over kr. 699,-.
Forsendelsesgebyr 59,- til GLS pakkeshop.
Ved hjemmelevering giv gerne GLS FULDMAGT, så kontakt med chaufføren minimeres.
Opret GLS fuldmagt her.
Færøerne, Grønland og udland - Kontakt os for tilbud på fragt.
Telefon: Har du spørgsmål vedrørende vores produkter sidder vi klar ved telefonen på 76 33 20 80 hverdage mellem kl. 10.00-16.00. -
Du er også velkommen tll at sende os en mail på info@kg-camping.dk - Vi svarer så hurtigt det er muligt.
Tilmeld dig vores Kundeklub, og bliv inviteret til VIP-arrangementer, læs campingnyheder, modtag specialtilbud, Mortens Campingtips og meget andet.
1. Udfyld formularen og klik på tilmeld.
2. Tjek din mail og bekræft tilmeldingen ved at klikke på linket i mailen.
Så er du med i klubben.