Farve: Meleret blå
Dejlig herre strikjakke - "flees-trøje" med lynlås. Jakken har brystlomme og to store sidelommer, alle med lynlås.
Jakken er rigtig fin til forteltet eller en gåtur i ydersæsonen eller under en jakke, hvis det er rigtig koldt.
- Vægt: 290 g
- Lommer med lynlås
Materiale: Polyester strik med børstet inderside og antipilling
Leveringstid 1-3 arbejdsdage.
Forsendelsesgebyr 59,- til GLS pakkeshop
Gratis fragt til pakkeshop ved køb fra kr. 495,-
OBS Der kan være campingudstyr, som viser sig at være i restordre.
Vi giver selvfølgelig besked via mail hurtigst muligt med oplysninger om forventet levering, så du ikke venter forgæves.
Ved hjemmelevering giv gerne GLS FULDMAGT, så kontakt med chaufføren minimeres.
Opret GLS fuldmagt her.
Telefon: Har du spørgsmål vedrørende vores produkter sidder vi klar ved telefonen på 76 33 20 80 hverdage mellem kl. 10.00-16.00 - Du er også velkommen tll at sende os en mail på info@kg-camping.dk - Vi svarer så hurtigt det er muligt.
Alle priser på campingudstyr er i danske kroner inkl. moms.
Tilmeld dig vores Kundeklub, og bliv inviteret til VIP-arrangementer, læs campingnyheder, modtag specialtilbud, Mortens Campingtips og meget andet.
Du får masser af fordele, som medlem af vores kundeklub.